Сауни Києва
«BaniSauny.kyiv.ua» – сайт, на якому зібрані найкращі лазні та сауни Києва з повним описом, фото та відгуками. Ви можете скористатися фільтром, щоб знайти потрібну парну за типом, вартістю, місткістю, послугами, районом та багатьма іншими параметрами. База постійно оновлюється та доповнюється цікавими пропозиціями. Інформація завжди є актуальною.
Київ – найбільш густонаселене місто України, тому попит на різні варіанти відпочинку величезний. Одним із найбільш затребуваних видів відпочинку серед міських жителів є відвідування бані або сауни. Столиця пропонує величезний вибір закладів. Бані та сауни Києва відрізняються зручністю, послугами та вартістю, тому кожен зможе підібрати для себе оптимальний варіант.
У чому секрет лазневого відпочинку у місті Києві
Похід у лазню – найкращий спосіб відпочинку для мешканців мегаполісу з кількох причин:
- Це приємне проведення часу. Можна прийти сім'єю чи з друзями, колегами з роботи. Відпочинок може бути шумним, великою компанією, з караоке та банкетним залом, а може бути спокійним з трав'яними чаями та групою у 5-6 осіб.
- Це спосіб покращити здоров'я. Крім парилок, лазні пропонують і додаткові послуги (масаж, СПА-процедури, ароматерапія), тому сауни користуються попитом серед чоловіків та жінок.
- Це можливість зняти стрес. Для міських жителів емоційне розвантаження дуже важливе. Щоб відвідати лазню, не потрібно далеко їхати. За короткий час у приємній атмосфері можна розслабитися, заспокоїтися, забути про будь-які проблеми.
З цих причин кияни із задоволенням проводять час у лазнях або саунах. Багато хто робить це на регулярній основі, збираючись звичною компанією у будні чи вихідні. Не менш поширеною практикою є відзначення оздоровчими процедурами днів народження, 8 березня, хлоп'ячих вечірок.
Що врахувати при виборі лазневого закладу в Києві
Вибирати лазневий заклад у Києві необхідно з урахуванням спектру послуг, які він надає, а також потреб кожного. Більшість комплексів пропонує професійного банщика. Він бере на себе значну частину обов'язків: заварює трав'яні чаї, підбирає віники, влаштовує сеанси ароматерапії, слідкує за температурним режимом і т.д. Гарним доповненням стануть послуги масажиста.
Якщо планується провести у лазні більше 2 годин, то варто вибирати заклади, в яких є бар, ресторан, кальян або куди можна замовити доставку їжі. Ще один спосіб організувати харчування – приготувати шашлик чи овочі на мангалі. Такі жаровні є у розпорядженні практично всіх лазень, що працюють на дровах. Готувати можна власними силами або скористатися послугами кухаря. Для найбільш урочистих випадків краще пошукати сауну з банкетним залом.
Що ще варто врахувати новачкам, так це на тип парної. Її режими мають підходити всім членам компанії з урахуванням переваг та особливостей здоров'я, щоб відвідування сауни чи лазні принесло лише користь. Мешканцям Києва доступні наступні різновиди парних:
- Російська баня. Вона відрізняється високою температурою (від 45 до 70 °C) і середнім рівнем вологості (45-65%). Російська баня добре прогріває тіло, забезпечує очищення пор і виведення токсинів з організму, вона благотворно впливає на шкіру і легені. Такий варіант парної підійде тим, у кого міцне серце.
- Турецька баня. Це більш щадний, м'який варіант. У умовах хамаму панує вологість майже 100%, але температура набагато нижча, ніж у російській бані – на рівні 40-45 °C.
- Фінська сауна. Такий варіант парної підійде тим, хто любить високі температури, але не в захваті від обилива пари. Фінська сауна прогрівається від 70 до 110 градусів, а рівень вологості в ній не перевищує 20%.
- Фітобочка. М'який і приємний спосіб покращити стан здоров'я. Тут панує температура близько 45°C. Занурення в неї не створює занадто великого навантаження на серце та судини голови.
- Чан-баня. За дією чан-баня нагадує фітобочку, але знаходиться на відкритому повітрі. Розмір чана може бути різним, тому насолоджуватися часом можна компанією. Ефект від оздоровчої процедури посилюють відвари лікарських рослин, ароматичні олії, які додаються у купіль.
При виборі бані в Києві важливо врахувати, на яку кількість гостей вона розрахована. За цим параметром розкид величезний: від 5 до 30 осіб. Для комфортного відпочинку варто враховувати не тільки вмістимість парної, а й наявність просторої кімнати відпочинку, більярдної зали, кількість лежаків та місць для прийому їжі.
Що стосується часу роботи закладу, то в Києві можна знайти баню, що функціонує цілодобово, що дуже зручно. В іншому варто просто бронювати місце завчасно, особливо, якщо планується відвідування парної навіть у переддень свят, у п'ятницю або суботу, коли попит на такий тип відпочинку зростає.
Безумовно, зручно, коли баня знаходиться неподалік від дому. Але не варто обмежуватися лише своїм районом. У Києві можна вибрати заклади, розташовані в центрі або біля Дніпра, щоб покупатися в річці, смажити шашлики на березі, помилуватися красивими пейзажами. Також чимало пропозицій одразу за межами міста. У такій бані можна відпочити від метушні та сховатися від сторонніх очей.
Цінове питання бань та саун Києва
У столиці розкид цін на послуги саун значний. Вартість залежить від багатьох факторів:
- перелік послуг, які пропонує сауна;
- місце розташування, зручність під'їзду;
- наявність басейну;
- розмір і вмістимість закладу;
- час доби, тривалість бронювання.
У банях нижчого цінового сегменту передбачена одна парна, яку доповнює душ або бочка-водоспад. Інших послуг не передбачено. Такий варіант підійде тим, хто хоче спокійно посидіти годину-дві з друзями, сам чудово справляється з обов'язками банщика.
Якщо ж хочеться відпочити з комфортом, варто придивитися до закладів вищого цінового сегменту. Тут гостям пропонують усі необхідні приналежності, їжу та напої, за порядком стежить адміністратор. У дорожчих закладах є басейн (один або два), кілька парних на вибір, за бажанням можна залишитися ночувати. У сауні є банщик, можна замовити послуги масажиста та кухаря.
Мінімальні ціни на відвідування сауни або бані у Києві
Тип парної | Ціна |
---|---|
Руські бані | від 150 грн. |
Бані на дровах | від 150 грн. |
Фінські сауни | від 90 грн. |
Турецькі бані | від 145 грн. |
Японська баня | від 300 грн. |
Інфочервоні кабіни | від 150 грн. |
Римські терми | від 200 грн. |
Кедрові бочки / Фітобочки | від 350 грн. |
Бані з чаном | від 250 грн. |
Де шукати бані та сауни у Києві
Щоб не витрачати багато часу на підбір відповідного закладу, варто звернутися до каталогу BaniSauny.kyiv.ua, де зібрані всі сауни та бані Києва. База актуальна, регулярно оновлюється. Пошук за допомогою одного централізованого сайту зручний з багатьох причин:
- Можна встановити фільтри та вибрати заклад за місцем розташування (району), кількістю відвідувачів, типу парної, вартості. Це істотно скорочує час пошуку.
- На сайті є відгуки про заклади. Це важливо для тих, хто вперше вирушає у сауну або хоче розвідати нові місця для відпочинку, планує корпоратив.
- Поруч з кожною пропозицією є опис за основними критеріями. Не потрібно блукати по сайтах і вишукувати адресу, графік роботи, вартість і т.д.
- Для кожної бані та сауни вказані контактні номери телефонів, щоб можна було уточнити додаткову інформацію або оформити замовлення.
У каталозі представлені тільки перевірені сауни Києва, їх можна легко порівняти між собою та вибрати відповідний варіант. Не варто обмежуватися вибором тільки тих місць, які розташовані близько до дому, кожного разу відвідувати одну і ту ж баню. У столиці багато цікавих пропозицій, різноманітних парних та додаткових послуг, красивих місць, де відпочинок буде повноцінним та принесе масу задоволення.
Питання які часто задаються перед відвідуванням сауни або бані
Як вибрати баню або сауну у Києві?
При виборі варто ознайомитися з фото та описами, які представлені на сайті, а також можна почитати відгуки людей, які відвідували ці парні раніше.
Чи потрібна передоплата при бронюванні сауни у Києві?
У багатьох саунах Києва передбачена передоплата при бронюванні. Це пов'язано з тим, що парну треба розігріти, зробити прибирання та підготувати запас продуктів.
Коли вигідніше ходити в сауну в місті Київ?
Найвигідніший час відвідування сауни в місті Київ, це будні дні та, бажано, вдень. Якщо хочеться максимально заощадити, то варто замовляти парну на час до 13.00.
Який мінімальний період для замовлення київської сауни?
Мінімальне бронювання сауни становить 1 або 2 години.
Чи є знижки на відвідування сауни?
Для тих клієнтів, які замовляють послугу на тривалий період (6-8 годин) зазвичай передбачені знижки. Також знижки надаються при регулярному відвідуванні бані або придбанні абонемента.
Чи можна в сауну брати їжу?
У більшості саун це не заборонено. Але краще попередньо уточнити у адміністрації.
Лазня «Лагуна» на базі «Смарагдова»
Оздоровчий комплекс «Відпочинь»
Комплекс відпочинку «Причал»
Сауна «Штайн»
Банний Двір в Жулянах
Сауна «Вавілон»
Готельно-банний комплекс «Орхідея»
Оздоровчий комплекс «Колібрі»
Лазня «Be Happy»
Сауна-лазня «ViRa»
Сауна на дровах «Романтик»
Локація
Лівий берег Правий берег Центр
Позиціювання
Місткість
Банні послуги
З віником З банщиком SPA З масажем
Аква зона
З басейном З гідромасажем З виходом до води
Додатковий сервіс
З рестораном З паркуванням З Wi-Fi Цілодобові З більярдом З каміном З караоке
Популярні за сьогодні
Відгуки про сауни
«Лазня на дровах» на Черкаській"
Сходили первый раз в "разведку" и были приятно удивлены. Попробовали зал #5. Просторная и красивая комната. Туалет и душевая [...]
Сауна у готелі «Viktoriya Family 1»
все просто отвратительно, кухня ужасная,тарелки были грязные,от официантов несло куревом за километр,в самом зале воняло. [...]
Хорошая сауна и джакузи
Банний комплекс «Купель на Троєщині»
Очень приличное заведение.Печь греет на все 100.В предбанике тепло и уютно.Спасибо хозяевам от всей нашей компании которая [...]
Отличное место. Парилка на уровне, в зале с джакузи есть холодильник, чайник, аудиосистема и телевизор. Был здесь не один [...]
Отличное место для ужина - ресторан на воде. БАНЯ!!!!