Сауна на Туполєва №34

Святошинський район (Академмістечко)
вул. Академіка Туполєва, 18 Д
М Святошин
М Берестейська

У Сауні на Туполєва передбачений повний спектр послуг, щоб спокійно відпочити компанією або на самоті. Заклад приймає гостей цілодобово, розрахований на 8 осіб та пропонує найбільш популярні види парних.

У руській лазні сподобається тим, хто любить високу вологість, розмаїття пари та опрацювання віником. Його можна придбати прямо на місці, а для того, щоб процедури пройшли за правилами та з максимальним комфортом, варто скористатися послугами банщика. Також у сауні на Туполєва можна замовити сухий фінський варіант парної, де температура може сягати 100 градусів і навіть більше.

Кожен вид корисний для здоров'я, забезпечує потужний ефект, що очищає, розганяє кров і лімфу. Лише кілька годин на тиждень у парній – це можливість розслабитися після робочого тижня, покращити настрій та зарядитися енергією. А ще регулярні походи до лазні дозволяють скоригувати вагу, покращити фігуру.

Щоб від відвідування сауни враження були ще приємніші, можна скористатися басейном для контрастних процедур або відром-водоспадом. Окрім цього, гостям доступний великий вибір чаїв та зона відпочинку, де можна спокійно подивитися телевізор. Сауна підійде для регулярних відвідувань з друзями, відзначення календарних дат і підправити здоров'я в сезон застуд.

Вид парної: руська баня, фінська сауна

Місткість:
8 чол.

Аква зона: басейн, відро-водоспад

Паркування: приватна

Послуги: адміністратор, бар, банщик

Банні аксесуари: віники, простирадла, шапки, тапки, рушники

SPA-процедури: арома-масла

Розваги: караоке, аудіоапаратура, відеоапаратура, cупутникове тб

Напої: чай чорний, чай зелений, трав'яний чай

Оцінка

Погано 2.3
Інтер'єр
Чистота
Обслуговування
Ціна / якість
Зручності
На підставі 11 відгуків
  • Час роботи:
  • ПН: цілодобово
  • ВТ: цілодобово
  • СР: цілодобово
  • ЧТ: цілодобово
  • ПТ: цілодобово
  • СБ: цілодобово
  • НД: цілодобово

Відгуки (11)

Сауна і басейн перебувають на задовільному рівні. Однак у нас виникли проблеми з адміністратором. Її комунікативні навички були низькими, і вона проявила некомпетентність. Вона підслуховувала з-під дверей, а потім почала сипати образами. Що ще гірше, вона, схоже, перебувала в стані алкогольного сп'яніння. Ми хотіли б повернутися, але не з цією особистістю в якості "адміністратора". Наш візит відбувся 01.01.24.


Nikusya ХхХ
3 січня 2024 у 14:50

Вибачте, але у нас недостатньо інформації для того, щоб переписати текст відгуку про сауну. Будь ласка, надайте фактичний відгук.


Антон Николаевичь
8 лютого 2022 у 08:51

Сауна бездоганна, доглянута й утримується в порядку.


Юлія Душeнківська
23 січня 2022 у 19:54

Ексцентрична дама звертається сюди з незвичайними проханнями. Це не стільки сауна, скільки клапан для скидання тиску. Хочете, щоб вас окропили? Відвідайте сауну в "Туполєві".


Vascao Campeao
3 січня 2022 у 10:31

У сауні нечисто, є цвіль, і не всі деталі функціонують.


Олег
5 грудня 2021 у 20:17

Я б не радив туди їхати!


Artur ma
1 грудня 2021 у 12:14

Проста, маленька сауна.


Igor Zaitsev
26 листопада 2021 у 22:21

Ця сауна просто жахлива! Обслуговування дуже погане. Відповідальна людина зовсім не люб'язна. Вартість занадто висока для того, що ви отримуєте. Ціни на сайті не збігаються з реальними. Одна година коштує щонайменше 400 гривень. Ви навіть не можете поговорити з відповідальними особами. Кімната для відпочинку не чиста і холодна.


Маша Ляш
14 листопада 2021 у 21:10

Працівники не дуже люб'язні і не можуть сказати, де розташований готель. У сауні немає гарячої води, а телевізор зламаний. Вона була груба з гостями і поводилася дуже погано!


Надія Влащeнко
12 листопада 2021 у 22:56

Адміністратор був дуже грубий. Я забронював сауну заздалегідь. Коли я прийшла і спробувала розплатитися карткою, вони запитали: "Ви очікуєте, що я буду використовувати свої власні гроші?" Вони почали кричати й ображати мене. Резюмуючи, можна сказати, що ця людина неповажна і не дбає про клієнтів. У них немає автомата з продажу карток, тому немає можливості розплатитися карткою.


Yuriy Buzan
10 жовтня 2021 у 18:50

Норм


Антонио Пабгер
2 жовтня 2021 у 15:57